Web Eyewear WE0398 (92V) Banner
Web Eyewear WE0398 (92V)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0398 (92V)
WE039892V
Web Eyewear   WE0398 92V blauBlau/Einfarbig
New Icon
Általában, 1- 2 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
50 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
22 mm
Szárhossz
Szárhossz
150 mm