Vogue Eyewear VJ2019 (25828F) Banner
Vogue Eyewear VJ2019 (25828F)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Vogue Eyewear   Caret Right Icon   VJ2019 (25828F)
VJ201925828F
Junior
Vogue Eyewear   VJ2019 25828F Blue Gradient GreyTransparent Light Blue
Még 1 VJ2019 van készleten
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 1 VJ2019 van készleten
xIngyenes kiszállítás és visszaküldésx30 napos visszaküldési garanciaxKedvező árakxVásárlás számlára
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 1 VJ2019 van készleten
Express Icon
Garantált kiszállítás 2026. május 18.-ig:
Rendelj 43 óra és 17 perc-en belül és válaszd a UPS-Express-t a kasszánál.
Lencse szélesség (mm)
Lencse szélesség (mm)
48 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
17 mm
Szárhossz
Szárhossz
125 mm