Skechers SE50191 (020) Banner
Skechers SE50191 (020)
SE50191020
Skechers   SE50191 020 Glänzend Grau
New Icon
Általában, 1- 2 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
54 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
20 mm
Szárhossz
Szárhossz
145 mm