Persol PO3334V (24) Banner
Persol PO3334V (24)
PO3334V24
Persol   PO3334V 24 Havana
Általában, 1- 2 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
51 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
20 mm
Szárhossz
Szárhossz
140 mm
PO 3334V Részletek
Méretek és részletekM
Lencse szélesség (mm)51
Orrnyereg (mm)20
Rudacskák hossza140
StílusNői és Férfi
KerettipusKomplett keret
Keret színHavana
‌PO3334V/24 Szemüvegkeret
A PO3334V esetében nem mondhatjuk egyszerűen, hogy "látásjavító eszköz. Itt egy olyan kiegészítő eszközt veszel, ami a megjelenésedet magasabb szintre emeli, és amivel megmutathatod, hogy tisztában vagy a divattal. Az új Persol segítségével megmutathatod, hogy haladsz a divattal. Ebben az évszakban a híres márka meghatározó a 2023. év divatjára nézve. A PO3334V esetében ezeket a méreteket választhatod: 51 mm, 53 mm. Ha bizonytalan vagy, a nem megfelelő méretet egyszerűen és költségmentesen visszaküldheted. A PO3334V az Edel-Optics online boltban más stílusokban is kapható a Persol 2022. és 2023. évi kollekcióiban.
‌PO3334V/24 Szemüvegkeret