Persol PO3297V (309) Banner
Persol PO3297V (309)
PO3297V309
Persol   PO3297V 309 Transparent Grey
Általában, 1- 2 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
50 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
21 mm
Szárhossz
Szárhossz
140 mm
PO 3297V Részletek