Persol PO1935V (95) Banner
Persol PO1935V (95)
PO1935V95
Persol   PO1935V 95 Black
Még 1 PO1935V van készleten
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 1 PO1935V van készleten
xIngyenes kiszállítás és visszaküldésx30 napos visszaküldési garanciaxKedvező árakxVásárlás számlára
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 1 PO1935V van készleten
Express Icon
Garantált kiszállítás 2026. május 15.-ig:
Rendelj 14 óra és 54 perc-en belül és válaszd a UPS-Express-t a kasszánál.
Lencse szélesség (mm)
Lencse szélesség (mm)
53 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
19 mm
Szárhossz
Szárhossz
145 mm
PO 1935V Részletek
Méretek és részletekM/M
Lencse szélesség (mm)51/53
Orrnyereg (mm)19/19
Rudacskák hossza140/145
StílusNői és Férfi
KerettipusKomplett keret
Keret színBlack
‌PO1935V/95 Szemüvegkeret
A PO1935V esetében nem mondhatjuk egyszerűen, hogy "látásjavító eszköz. Itt egy olyan kiegészítő eszközt veszel, ami a megjelenésedet magasabb szintre emeli, és amivel megmutathatod, hogy tisztában vagy a divattal. A PO1935V a 2023. évben teljesen új a piacon, úgyhogy ezzel a szemüveggel teljesen korszerű lehetsz. A PO1935V az online boltban ezekben a méretekben rendelhető meg: 51 mm, 53 mm. Ha nem tudod, mi a pontos méreted, otthon is kényelmesen fölpróbálhatod. A díjmentes visszaküldési szolgáltatásunkkal azt, ami túl nagy vagy túl kicsi, egyszerűen és komplikáció mentesen visszaküldheted. A PO1935V az Edel-Optics online boltban más stílusokban is kapható a Persol 2022. és 2023. évi kollekcióiban.
‌PO1935V/95 Szemüvegkeret