Adidas Originals OR5150-D (028) Banner
Adidas Originals OR5150-D (028)
OR5150-D028
Adidas Originals   OR5150-D 028 Glänzend Rose Gold
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
53 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
16 mm
Szárhossz
Szárhossz
150 mm