Adidas Originals OR5150-D (014) Banner
Adidas Originals OR5150-D (014)
OR5150-D014
Adidas Originals   OR5150-D 014 Glänzendes Helle Ruthenium
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
53 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
16 mm
Szárhossz
Szárhossz
150 mm