Max & Co. MO0158 (53E) Banner
Max & Co. MO0158 (53E)
MO015853E
Max & Co.   MO0158 53E braunBlond Havanna
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
53 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
16 mm
Szárhossz
Szárhossz
140 mm