Web Eyewear WE0394 (92F) Banner
Web Eyewear WE0394 (92F)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0394 (92F)
WE039492F
Web Eyewear   WE0394 92F braun verlaufendGlänzend Blau
New Icon
Általában, 1- 2 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
57 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
15 mm
Szárhossz
Szárhossz
145 mm