Web Eyewear WE0390 (39V) Banner
Web Eyewear WE0390 (39V)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0390 (39V)
WE039039V
Web Eyewear   WE0390 39V blauGlänzend Hell Gelb
Általában, 1- 2 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
53 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
23 mm
Szárhossz
Szárhossz
145 mm