Escada SESC16 (0A39) Banner
Escada SESC16 (0A39)
SESC160A39
Escada   SESC16 0A39 BROWN GRADIENTORO ROSSO LUCIDO TOTALE
-46 %
Még 1 SESC16 van készleten
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 1 SESC16 van készleten
xIngyenes kiszállítás és visszaküldésx30 napos visszaküldési garanciaxKedvező árakxVásárlás számlára
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 1 SESC16 van készleten
Express Icon
Garantált kiszállítás 2026. május 15.-ig:
Rendelj 2 óra és 25 perc-en belül és válaszd a UPS-Express-t a kasszánál.
Lencse szélesség (mm)
Lencse szélesség (mm)
60 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
16 mm
Szárhossz
Szárhossz
140 mm