Ray-Ban RX3751V (2502) Banner
Ray-Ban RX3751V (2502)
RX3751V2502
Ray-Ban   RX3751V 2502 Gunmetal
Általában, 1- 2 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
58 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
17 mm
Szárhossz
Szárhossz
145 mm
RX 3751V Részletek
Méretek és részletekL/XL
Lencse szélesség (mm)56/58
Orrnyereg (mm)17/17
Rudacskák hossza145/145
StílusNői és Férfi
KerettipusKomplett keret
Keret színGunmetal
‌RX3751V/2502 Szemüvegkeret
Ezzel a formatervezett darabbal a szemüveg terén minden nap jólöltözött vagy. Az új Ray-Ban segítségével megmutathatod, hogy haladsz a divattal. Ebben az évszakban a híres márka meghatározó a 2024. év divatjára nézve. A RX3751V esetében ezeket a méreteket választhatod: 56 mm, 58 mm. Ha bizonytalan vagy, a nem megfelelő méretet egyszerűen és költségmentesen visszaküldheted.
Ez a Szemüvegek férfiaknál és nőknél is egyaránt garantálja a jó látást és jó kinézetet.
‌RX3751V/2502 Szemüvegkeret