Ray-Ban RX2210V (8383) Banner
Ray-Ban RX2210V (8383)
RX2210V8383
Ray-Ban   RX2210V 8383 Photo Striped Brown
Még 1 RX2210V van készleten
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 1 RX2210V van készleten
xIngyenes kiszállítás és visszaküldésx30 napos visszaküldési garanciaxKedvező árakxVásárlás számlára
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 1 RX2210V van készleten
Express Icon
Garantált kiszállítás 2026. május 18.-ig:
Rendelj 43 óra és 33 perc-en belül és válaszd a UPS-Express-t a kasszánál.
Lencse szélesség (mm)
Lencse szélesség (mm)
53 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
21 mm
Szárhossz
Szárhossz
145 mm
RX 2210V Részletek
Méretek és részletekM/L
Lencse szélesség (mm)51/53
Orrnyereg (mm)21/21
Rudacskák hossza145/145
StílusNői és Férfi
KerettipusKomplett keret
Keret színPhoto Striped Brown
‌RX2210V/8383 Szemüvegkeret
Azt, hogy a szemüveg stílust teremt, természetesen minden Edel-Optics ügyfél tudja. Ezzel az ékszerrel nagyon jól jársz, és jó benyomást keltesz az irodában és a szabadidő eltöltésekor is. Az új Ray-Ban segítségével megmutathatod, hogy haladsz a divattal. Ebben az évszakban a híres márka meghatározó a 2025. év divatjára nézve. RX2210V méretei: 51 mm, 53 mm. Az általunk küldött visszaadási utalvánnyal bármikor költségmentesen visszaküldheted azt a szemüveget, amelyik nem felel meg. Tulajdonképpen jobban illene a kedvenc öltözékedhez egy másik stílus? Nézd meg a RX2210V más stílusú modelljeit is a kínálatunkban a 2024. és 2025. évi Ray-Ban kínálatunkban.
Ez a Ray-Ban modell sokoldalú, nőknek és férfiaknak is egyaránt jól áll.
‌RX2210V/8383 Szemüvegkeret