Persol PO3382V (1197) Banner
Persol PO3382V (1197)
PO3382V1197
Persol   PO3382V 1197 Transparent Denim Blue
New Icon
Általában, 1- 2 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
54 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
19 mm
Szárhossz
Szárhossz
145 mm
PO 3382V Részletek
Méretek és részletekM/L
Lencse szélesség (mm)52/54
Orrnyereg (mm)19/19
Rudacskák hossza145/145
StílusNői és Férfi
KerettipusKomplett keret
Keret színTransparent Denim Blue
‌PO3382V/1197 Szemüvegkeret
Azt, hogy a szemüveg stílust teremt, természetesen minden Edel-Optics ügyfél tudja. Ezzel az ékszerrel nagyon jól jársz, és jó benyomást keltesz az irodában és a szabadidő eltöltésekor is. Az új Persol segítségével megmutathatod, hogy haladsz a divattal. Ebben az évszakban a híres márka meghatározó a 2025. év divatjára nézve. A PO3382V esetében ezeket a méreteket választhatod: 52 mm, 54 mm. Ha bizonytalan vagy, a nem megfelelő méretet egyszerűen és költségmentesen visszaküldheted.
Ez a Szemüvegek férfiaknál és nőknél is egyaránt garantálja a jó látást és jó kinézetet.
‌PO3382V/1197 Szemüvegkeret