Persol PO3353V (1204) Banner
Persol PO3353V (1204)
PO3353V1204
Persol   PO3353V 1204 Transparent Blue
Általában, 1- 2 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
51 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
20 mm
Szárhossz
Szárhossz
145 mm
PO 3353V Részletek
Méretek és részletekM/L
Lencse szélesség (mm)51/53
Orrnyereg (mm)20/20
Rudacskák hossza145/145
StílusNői és Férfi
KerettipusKomplett keret
Keret színTransparent Blue
‌PO3353V/1204 Szemüvegkeret
Azt, hogy a szemüveg stílust teremt, természetesen minden Edel-Optics ügyfél tudja. Ezzel az ékszerrel nagyon jól jársz, és jó benyomást keltesz az irodában és a szabadidő eltöltésekor is. Az új Persol segítségével megmutathatod, hogy haladsz a divattal. Ebben az évszakban a híres márka meghatározó a 2023. év divatjára nézve. PO3353V méretei: 51 mm, 53 mm. Az általunk küldött visszaadási utalvánnyal bármikor költségmentesen visszaküldheted azt a szemüveget, amelyik nem felel meg. Tulajdonképpen jobban illene a kedvenc öltözékedhez egy másik stílus? Nézd meg a PO3353V más stílusú modelljeit is a kínálatunkban a 2022. és 2023. évi Persol kínálatunkban.
‌PO3353V/1204 Szemüvegkeret