Persol PO3351V (95) Banner
Persol PO3351V (95)
PO3351V95
Persol   PO3351V 95 Black
Általában, 1- 2 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
50 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
21 mm
Szárhossz
Szárhossz
145 mm
PO 3351V Részletek
Méretek és részletekM/M
Lencse szélesség (mm)50/52
Orrnyereg (mm)21/21
Rudacskák hossza145/145
StílusNői és Férfi
KerettipusKomplett keret
Keret színBlack
‌PO3351V/95 Szemüvegkeret
A PO3351V esetében nem mondhatjuk egyszerűen, hogy "látásjavító eszköz. Itt egy olyan kiegészítő eszközt veszel, ami a megjelenésedet magasabb szintre emeli, és amivel megmutathatod, hogy tisztában vagy a divattal. A PO3351V a 2023. évben teljesen új a piacon, úgyhogy ezzel a szemüveggel teljesen korszerű lehetsz. A PO3351V az online boltban ezekben a méretekben rendelhető meg: 50 mm, 52 mm. Ha nem tudod, mi a pontos méreted, otthon is kényelmesen fölpróbálhatod. A díjmentes visszaküldési szolgáltatásunkkal azt, ami túl nagy vagy túl kicsi, egyszerűen és komplikáció mentesen visszaküldheted. A PO3351V az Edel-Optics online boltban más stílusokban is kapható a Persol 2022. és 2023. évi kollekcióiban.
‌PO3351V/95 Szemüvegkeret