Persol PO3343V (95) Banner
Persol PO3343V (95)
PO3343V95
Persol   PO3343V 95 Black
Még 1 PO3343V van készleten
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 1 PO3343V van készleten
xIngyenes kiszállítás és visszaküldésx30 napos visszaküldési garanciaxKedvező árakxVásárlás számlára
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 1 PO3343V van készleten
Express Icon
Garantált kiszállítás 2026. május 18.-ig:
Rendelj 47 óra és 43 perc-en belül és válaszd a UPS-Express-t a kasszánál.
Lencse szélesség (mm)
Lencse szélesség (mm)
51 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
21 mm
Szárhossz
Szárhossz
145 mm
PO 3343V Részletek
Méretek és részletekM/L
Lencse szélesség (mm)51/53
Orrnyereg (mm)21/21
Rudacskák hossza145/145
StílusNői és Férfi
KerettipusKomplett keret
Keret színBlack
‌PO3343V/95 Szemüvegkeret
Azt, hogy a szemüveg stílust teremt, természetesen minden Edel-Optics ügyfél tudja. Ezzel az ékszerrel nagyon jól jársz, és jó benyomást keltesz az irodában és a szabadidő eltöltésekor is. Az új Persol segítségével megmutathatod, hogy haladsz a divattal. Ebben az évszakban a híres márka meghatározó a 2023. év divatjára nézve. A PO3343V az online boltban ezekben a méretekben rendelhető meg: 51 mm, 53 mm. Ha nem tudod, mi a pontos méreted, otthon is kényelmesen fölpróbálhatod. A díjmentes visszaküldési szolgáltatásunkkal azt, ami túl nagy vagy túl kicsi, egyszerűen és komplikáció mentesen visszaküldheted. A PO3343V az Edel-Optics online boltban más stílusokban is kapható a Persol 2022. és 2023. évi kollekcióiban.
‌PO3343V/95 Szemüvegkeret