Persol PO3315V (204) Banner
Persol PO3315V (204)
PO3315V204
Persol   PO3315V 204 Miele
Még 1 PO3315V van készleten
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 1 PO3315V van készleten
xIngyenes kiszállítás és visszaküldésx30 napos visszaküldési garanciaxKedvező árakxVásárlás számlára
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 1 PO3315V van készleten
Express Icon
Garantált kiszállítás 2026. május 18.-ig:
Rendelj 45 óra és 22 perc-en belül és válaszd a UPS-Express-t a kasszánál.
Lencse szélesség (mm)
Lencse szélesség (mm)
55 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
19 mm
Szárhossz
Szárhossz
145 mm
PO 3315V Részletek