Persol PO3218V (24) Banner
Persol PO3218V (24)
PO3218V24
Persol   PO3218V 24 Havana
Még 6 PO3218V van készleten
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 6 PO3218V van készleten
xIngyenes kiszállítás és visszaküldésx30 napos visszaküldési garanciaxKedvező árakxVásárlás számlára
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 6 PO3218V van készleten
Express Icon
Garantált kiszállítás 2026. május 15.-ig:
Rendelj 0 óra és 9 perc-en belül és válaszd a UPS-Express-t a kasszánál.
Lencse szélesség (mm)
Lencse szélesség (mm)
51 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
21 mm
Szárhossz
Szárhossz
145 mm
PO 3218V Részletek