Persol PO3160V (1197) Banner
Persol PO3160V (1197)
PO3160V1197
Persol   PO3160V 1197 Transparent Denim Blue
Általában, 4- 6 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
52 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
18 mm
Szárhossz
Szárhossz
145 mm
PO 3160V Részletek