Persol PO2886V (1134) Banner
Persol PO2886V (1134)
PO2886V1134
Persol   PO2886V 1134 Havana
Még 2 PO2886V van készleten
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 2 PO2886V van készleten
xIngyenes kiszállítás és visszaküldésx30 napos visszaküldési garanciaxKedvező árakxVásárlás számlára
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 2 PO2886V van készleten
Express Icon
Garantált kiszállítás 2026. május 15.-ig:
Rendelj 13 óra és 10 perc-en belül és válaszd a UPS-Express-t a kasszánál.
Lencse szélesség (mm)
Lencse szélesség (mm)
51 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
22 mm
Szárhossz
Szárhossz
145 mm
PO 2886V Részletek