Adidas Originals OR5145 (069) Banner
Adidas Originals OR5145 (069)
OR5145069
Adidas Originals   OR5145 069 Bordeaux Glänzend
New Icon
Általában, 1- 2 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
52 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
17 mm
Szárhossz
Szárhossz
145 mm