Adidas Originals OR0147 (90V) Banner
Adidas Originals OR0147 (90V)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Adidas Originals   Caret Right Icon   OR0147 (90V)
OR014790V
Adidas Originals   OR0147 90V blauGlänzend Blau
New Icon
Általában, 1- 2 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
56 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
14 mm
Szárhossz
Szárhossz
145 mm