Max & Co. MO5217 (052) Banner
Max & Co. MO5217 (052)
MO5217052
Max & Co.   MO5217 052 Dunkel Havanna
New Icon
Még 1 MO5217 van készleten
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 1 MO5217 van készleten
xIngyenes kiszállítás és visszaküldésx30 napos visszaküldési garanciaxKedvező árakxVásárlás számlára
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 1 MO5217 van készleten
Express Icon
Garantált kiszállítás 2026. május 15.-ig:
Rendelj 14 óra és 22 perc-en belül és válaszd a UPS-Express-t a kasszánál.
Lencse szélesség (mm)
Lencse szélesség (mm)
50 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
19 mm
Szárhossz
Szárhossz
135 mm
MO 5217 Részletek
Méretek és részletekS/M
Lencse szélesség (mm)50/52
Orrnyereg (mm)19/19
Rudacskák hossza135/135
StílusNői
Keret színDunkel Havanna
‌MO5217/052 Szemüvegkeret
A MO5217 esetében nem mondhatjuk egyszerűen, hogy "látásjavító eszköz. Itt egy olyan kiegészítő eszközt veszel, ami a megjelenésedet magasabb szintre emeli, és amivel megmutathatod, hogy tisztában vagy a divattal. A MO5217 a 2026. évben teljesen új a piacon, úgyhogy ezzel a szemüveggel teljesen korszerű lehetsz. A MO5217 esetében ezeket a méreteket választhatod: 50 mm, 52 mm. Ha bizonytalan vagy, a nem megfelelő méretet egyszerűen és költségmentesen visszaküldheted.
‌MO5217/052 Szemüvegkeret