Max & Co. MO0153 (52F) Banner
Max & Co. MO0153 (52F)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Max & Co.   Caret Right Icon   MO0153 (52F)
MO015352F
Max & Co.   MO0153 52F braun verlaufendDunkel Havanna
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
52 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
20 mm
Szárhossz
Szárhossz
140 mm