Max & Co. MO0150 (32A) Banner
Max & Co. MO0150 (32A)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Max & Co.   Caret Right Icon   MO0150 (32A)
MO015032A
Max & Co.   MO0150 32A grauGlänzend Blassgold
New Icon
Általában, 2- 3 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
63 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
15 mm
Szárhossz
Szárhossz
125 mm