Max & Co. MO0133 (55V) Banner
Max & Co. MO0133 (55V)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Max & Co.   Caret Right Icon   MO0133 (55V)
MO013355V
Max & Co.   MO0133 55V blauBunt Havanna
Általában, 1- 2 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
55 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
17 mm
Szárhossz
Szárhossz
140 mm