Guess GU7864 (53F) Banner
Guess GU7864 (53F)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU7864 (53F)
GU786453F
Guess   GU7864 53F braun verlaufendBlond Havanna
Általában, 2- 3 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
58 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
16 mm
Szárhossz
Szárhossz
140 mm