Guess GU7742 (52F) Banner
Guess GU7742 (52F)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU7742 (52F)
GU774252F
Guess   GU7742 52F braun verlaufendDunkel Havanna
Még 5 GU7742 van készleten
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 5 GU7742 van készleten
xIngyenes kiszállítás és visszaküldésx30 napos visszaküldési garanciaxKedvező árakxVásárlás számlára
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 5 GU7742 van készleten
Express Icon
Garantált kiszállítás 2026. május 18.-ig:
Rendelj 30 óra és 33 perc-en belül és válaszd a UPS-Express-t a kasszánál.
Lencse szélesség (mm)
Lencse szélesség (mm)
53 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
21 mm
Szárhossz
Szárhossz
140 mm