Guess GU7503 (52F) Banner
Guess GU7503 (52F)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU7503 (52F)
GU750352F
Guess   GU7503 52F braun verlaufendDunkel Havanna
Még 3 GU7503 van készleten
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 3 GU7503 van készleten
xIngyenes kiszállítás és visszaküldésx30 napos visszaküldési garanciaxKedvező árakxVásárlás számlára
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 3 GU7503 van készleten
Express Icon
Garantált kiszállítás 2026. május 15.-ig:
Rendelj 14 óra és 3 perc-en belül és válaszd a UPS-Express-t a kasszánál.
Lencse szélesség (mm)
Lencse szélesség (mm)
52 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
20 mm
Szárhossz
Szárhossz
135 mm