Guess GU50361 (052) Banner
Guess GU50361 (052)
GU50361052
Guess   GU50361 052 Dunkel Havanna
New Icon
Általában, 1- 2 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
50 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
18 mm
Szárhossz
Szárhossz
140 mm
GU 50361 Részletek
Méretek és részletekS/M
Lencse szélesség (mm)50/52
Orrnyereg (mm)18/18
Rudacskák hossza140/140
StílusNői
Keret színDunkel Havanna
‌GU50361/052 Szemüvegkeret
A GU50361 esetében nem mondhatjuk egyszerűen, hogy "látásjavító eszköz. Itt egy olyan kiegészítő eszközt veszel, ami a megjelenésedet magasabb szintre emeli, és amivel megmutathatod, hogy tisztában vagy a divattal. A GU50361 a 2026. évben teljesen új a piacon, úgyhogy ezzel a szemüveggel teljesen korszerű lehetsz. A GU50361 az online boltban ezekben a méretekben rendelhető meg: 50 mm, 52 mm. Ha nem tudod, mi a pontos méreted, otthon is kényelmesen fölpróbálhatod. A díjmentes visszaküldési szolgáltatásunkkal azt, ami túl nagy vagy túl kicsi, egyszerűen és komplikáció mentesen visszaküldheted.
‌GU50361/052 Szemüvegkeret