Guess GU00303 (42V) Banner
Guess GU00303 (42V)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00303 (42V)
GU0030342V
Guess   GU00303 42V blauGlänzend Dunkel Orange
New Icon
Általában, 1- 2 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
59 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
13 mm
Szárhossz
Szárhossz
140 mm