Guess GU00299 (96A) Banner
Guess GU00299 (96A)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00299 (96A)
GU0029996A
Guess   GU00299 96A grauGlänzend Dunkelgrün
New Icon
Általában, 1- 2 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
54 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
17 mm
Szárhossz
Szárhossz
145 mm