Guess GU00297 (32W) Banner
Guess GU00297 (32W)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00297 (32W)
GU0029732W
Guess   GU00297 32W blau verlaufendGlänzend Tiefgold
New Icon
Általában, 1- 2 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
54 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
20 mm
Szárhossz
Szárhossz
140 mm