Guess GU00296 (32W) Banner
Guess GU00296 (32W)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00296 (32W)
GU0029632W
Guess   GU00296 32W blau verlaufendGlänzend Tiefgold
New Icon
Általában, 1- 2 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
55 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
21 mm
Szárhossz
Szárhossz
135 mm