Guess GU00296 (28F) Banner
Guess GU00296 (28F)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00296 (28F)
GU0029628F
Guess   GU00296 28F braun verlaufendGlänzend Rose Gold
New Icon
Még 1 GU00296 van készleten
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 1 GU00296 van készleten
xIngyenes kiszállítás és visszaküldésx30 napos visszaküldési garanciaxKedvező árakxVásárlás számlára
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 1 GU00296 van készleten
Express Icon
Garantált kiszállítás 2026. május 15.-ig:
Rendelj 12 óra és 9 perc-en belül és válaszd a UPS-Express-t a kasszánál.
Lencse szélesség (mm)
Lencse szélesség (mm)
55 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
21 mm
Szárhossz
Szárhossz
135 mm