Guess GU00294 (90W) Banner
Guess GU00294 (90W)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00294 (90W)
GU0029490W
Guess   GU00294 90W blau verlaufendGlänzend Blau
New Icon
Általában, 1- 2 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
52 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
18 mm
Szárhossz
Szárhossz
140 mm