Guess GU00294 (69F) Banner
Guess GU00294 (69F)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00294 (69F)
GU0029469F
Guess   GU00294 69F braun verlaufendBordeaux Glänzend
New Icon
Még 1 GU00294 van készleten
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 1 GU00294 van készleten
xIngyenes kiszállítás és visszaküldésx30 napos visszaküldési garanciaxKedvező árakxVásárlás számlára
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 1 GU00294 van készleten
Express Icon
Garantált kiszállítás 2026. május 18.-ig:
Rendelj 39 óra és 29 perc-en belül és válaszd a UPS-Express-t a kasszánál.
Lencse szélesség (mm)
Lencse szélesség (mm)
52 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
18 mm
Szárhossz
Szárhossz
140 mm