Guess GU00223 (52F) Banner
Guess GU00223 (52F)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00223 (52F)
GU0022352F
Guess   GU00223 52F braun verlaufendDunkel Havanna
Általában, 1- 2 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
61 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
14 mm
Szárhossz
Szárhossz
145 mm