Guess GU00215 (52F) Banner
Guess GU00215 (52F)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00215 (52F)
GU0021552F
Guess   GU00215 52F braun verlaufendDunkel Havanna
Még 1 GU00215 van készleten
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 1 GU00215 van készleten
xIngyenes kiszállítás és visszaküldésx30 napos visszaküldési garanciaxKedvező árakxVásárlás számlára
Exkluzív Edel-Optics előnyök
xMég 1 GU00215 van készleten
Express Icon
Garantált kiszállítás 2026. május 15.-ig:
Rendelj 12 óra és 9 perc-en belül és válaszd a UPS-Express-t a kasszánál.
Lencse szélesség (mm)
Lencse szélesség (mm)
55 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
18 mm
Szárhossz
Szárhossz
140 mm