Guess by Marciano GM00040 (59W) Banner
Guess by Marciano GM00040 (59W)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Guess by Marciano   Caret Right Icon   GM00040 (59W)
GM0004059W
Guess by Marciano   GM00040 59W blau verlaufendBeige/Monocolour
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
53 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
18 mm
Szárhossz
Szárhossz
140 mm