Guess by Marciano GM00038 (10W) Banner
Guess by Marciano GM00038 (10W)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Guess by Marciano   Caret Right Icon   GM00038 (10W)
GM0003810W
Guess by Marciano   GM00038 10W blau verlaufendGlänzendes Helle Ruthenium
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
57 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
16 mm
Szárhossz
Szárhossz
140 mm