Emilio Pucci EP0249 (66V) Banner
Emilio Pucci EP0249 (66V)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Emilio Pucci   Caret Right Icon   EP0249 (66V)
EP024966V
Emilio Pucci   EP0249 66V blauRot/Einfarbig
New Icon
Általában, 1- 2 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
54 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
17 mm
Szárhossz
Szárhossz
135 mm