Burberry BE4475U (30029A) Banner
Burberry BE4475U (30029A)
kezdőoldal   Caret Right Icon   Napszemüvegek   Caret Right Icon   Burberry   Caret Right Icon   BE4475U (30029A)
BE4475U30029A
Polarized
Burberry   BE4475U 30029A Dark Green PolarDark Havana
New Icon
Általában, 4- 6 héten belül fel van adva
Méret és készlet
27.00% ÁFA tartalmazva
27.00% ÁFA tartalmazva
Lencse szélesség (mm)
53 mm
Orrnyereg (mm)
Orrnyereg (mm)
19 mm
Szárhossz
Szárhossz
145 mm